«Живе» засідання після локдауну.

4 березня 2021 року, після довгої перерви, пов’язаної з пандемією, відбулося засідання Ротарі Клубу “Львів”, на якому обговорювалися важливі питання життєдіяльності нашого Клубу. Цього разу гостями Клубу були Паст-Президент Ротарі Клубу “Львів Інтернешнл” Дмитро Симовоник та засновниці і організатори ГО “Натхненні любов’ю”, реабілітаційно-мистецької школи для дітей-аутистів – Оксана Бескидевич, Юлія Бескидевич та Оксана Матвієнко.На засіданні було розглянуто ряд проєктів, здійснення яких Клуб планує продовжувати в найближчий час, та ініційовано нові проєкти. Клубом прийняте важливе рішення про подальшу участь у розширенні діяльності Цетру трансплантації кісткового мозку, у зміцненні його матеріальної бази та залученні до цього Ротарі Клубів зі Львова та з-поза меж України. Паст-Президент Клубу  “Львів Інтернешнл” Дмитро Симовоник підтвердив актуальність зобов’язання про виділення від їхнього Клубу коштів в сумі 2000 доларів США для підтримки проєкту Глобал ґрант нашого Клубу. Це еквівалент суми, яку член нашого Клубу, Паст-Губернатор Мирослав Гаврилів вніс в касу Ротарі Клубу “Львів Інтернешнл” для реалізації проєкту закупівлі двох апаратів штучної інґаляції легень для Дрогобицької лікарні.

Рішенням Клубу Оресту Тушницькому доручено підготувати документ про потреби Центру для подальшого розширення його діяльності та покращення роботи.На засіданні також розглянуто участь Клубу в створенні реабілітаційної школи для дітей-аутистів. Відзначено, що Клуб вже виділив для школи частину необхідних меблів (столи, крісла, шафи на суму 700 доларів США) та прийнято пропозиції членів Клубу додатково надати копіювальну техніку, комп’ютер та інші меблі.На засіданні члени Клубу обговорили також пропозиції про участь в проведенні реставрації криниці, розташованої поблизу старовинної, дерев’яної церкви в містечку Глиняни та прийняли рішення запросити настоятеля цієї церкви для обговорення та прийняття рішення про майбутній зовнішній вигляд відреставрованої криниці.Як завжди – засідання Клубу закінчилося «інтеграційною частиною», на якій нас пригощали уродинники – Анатолій Гайда, Ігор Зембович та Юрій Мельник, яких ми щиро вітали та котрим співали «Многая літа».

Матеріал підготували:Ігор СавчикевичАндрій ГудзоватийПавло КашкадамовГеннадій КройчикЮрій Циндра