Ротаракт

Ротаракт – організація, яка об’єднує молодих людей віком від 18 до 30 років. Метою Клубу є надати можливість молоді поглиблювати знання та навики, що сприятиме їх особистому та професійному розвитку, звернути увагу на соціальні потреби своєї громади та при допомозі дружби та співпраці встановити зв’язки між людьми в усьому світі.

Ротаракт – логічне продовження міжнародного проекту інтеракт для молоді до 18 років, покликаного виховувати лідерські здатності в молодих людях, показати їм благородність харитативної діяльності – допомоги стражденним і своєму оточенню, демонструвати їм перспекктиви особистісного розвитку, переваги цивілізованого стилю життя, «відвернути від вулиці», надати можливість зустрічатися з небуденними людьми і подорожувати світом задля розвитку стосунків по всьому світу.

Львівський клуб має за своїми плечима успішно виконані проекти із співпраці з реабілітаційним центром «ДЖЕРЕЛО» – для молоді хворої на ДЦП, дитячої лікарні імені Пилипа Орлика, інтернатом в с.Лівчиці Жидачівстького району, сиротинцем для жертв Скнилівської трагедії у Брюховичах, організацію спортивних змагань між клубами ртк, висадження дерев, багаторічне опікування над парком «Залізні води», весела і цікавва допомога дитячому садку «Дзвіночок», що на вулиці Личаківській, співпраця з Ротарі клубами Львова у залученні коштів на благодійні цілі, співорганізація конференцій, акція з привертання уваги до проблеми СНІД, лекції у школах з питань венеричних захворювань і наркоманії, успішна співпраця з школою – інетернатом та музеєм імені Соломії Крушельницької, і нарешті – наша багаторічна міжнародна програма ПРОГУЛЯНКА УКРАЇНОЮ – що притягує з 2003 року гостей молодіжного віку з усіх куточнків світу, яким ми показуєм Україну такою як вона справді є – усуваючи комплекси, кліше, ярлики які нам чіпляють піар заздрісників і сенсаційні масс медіа за кордоном.

Правління Ротаракт:

Бардун Роман Музикант bardunfamily@yahoo.com (067) 719-13-70