Члени клубу

Прізвище, Ім`я

Дата вступу

Ротарійська діяльність

Професійна діяльність

Дата народження

1

Гаврилів Мирослав

Гаврилів Мирослав

28.10.92

Чартерний президент 1991/94, Паст губернатор Д2230 2011/12

Продаж хімікатів для будівництва доріг

03.06.58

2

Стецьків Роман

Стецьків Роман

28.10.92

Чартерний член, Паст президент 2001/02

Містопроектування

17.11.51

3

Кубів Степан

Кубів Степан

28.10.92

Чартерний член, Паст президент 2002/03

Державний менеджмент

19.03.62

4

Кашкадамов Павло

Кашкадамов Павло

28.10.92

Чартерний член, Паст президент 1997/98, Паст губернатор Д2230 2003/04

Кабельне телебачення

07.07.54

5

Лобозинський Сергій

Лобозинський Сергій

28.10.92

Чартерний член, Паст президент 2013/14

Продаж мастильних матеріалів

17.03.52

6

Угрин Мирон

Угрин Мирон

28.10.92

Чартерний член, Паст президент 1996/97

Імплантологія

12.02.56

7

Зденянчин Володимир

Зденянчин Володимир

28.10.92

Чартерний член, Паст президент 2000/01

Готельне господарство

20.12.45

8

Орлик Володимир

Орлик Володимир

24.02.94

Паст президент 2003/04

Трансфузіологія

20.03.49

9

Басараб Юрій

Басараб Юрій

10.11.94

Паст президент 2006/07

Профспілкове навчання

09.08.61

10

Самура Юрій

Самура Юрій

29.05.97

Паст президент 2008/09

Економіст

16.09.61

11

Гайда Анатолій

Гайда Анатолій

31.10.97

Паст президент 2010/11

Хімія – виробництво дезінфектантів

23.02.55

12

Кройчик Геннадій

Кройчик Геннадій

19.03.98

Паст президент 2005/06, Паст Губернатор Д2232 2016/17

Виставкова діяльність

26.04.54

13

Савчикевич Ігор

Савчикевич Ігор

09.09.99

Паст президент 2009/10

Нерухомість

12.08.55

14

Демчина Богдан

Демчина Богдан

31.05.01

Паст президент 2012/13

Будівництво

09.08.58

15

Винник Віктор

Винник Віктор

02.07.02

Паст президент 2016/17

Банківська діяльність

11.07.64

16

Мельник Юрій

Мельник Юрій

02.07.02

Паст президент 2017/18, Скарбник

Менеджмент підприємств

07.02.65

17

Дуць Володимир

Дуць Володимир

19.08.02

Президент

Композитор

22.04.59

18

Гудзоватий Андрій

Гудзоватий Андрій

02.10.03

Паст Президент 2020/21

Виробництво хлібопродуктів

06.09.62

19

Євстахевич Ігор

Євстахевич Ігор

04.12.03

Загальна хірургія, гематологія

21.02.47

20

Інденко Федір

Інденко Федір

08.04.04

Загальна хірургія, лапароскопія

06.06.47

21

Яворський Михайло

Яворський Михайло

01.12.05

Чартерний член, Паст президент 2015/16

Науково-технічний консалтинг

22.04.52

22

Павлиш Ігор

Павлиш Ігор

12.10.06

Паст Президент 2019/20

Медпрепарати і обладнання

11.06.60

23

Циндра Юрій

Циндра Юрій

30.06.08

CICO

Кур’єрська пошта

28.04.74

24

Гураль Олег

Гураль Олег

01.12.08

ЕкоТатко

24.07.63

25

Дегтяренко Олексій

Дегтяренко Олексій
23.02.12 Президент Елект Адвокат 18.06.79
26 Баланюк Максим 05.10.17 Інформаційні технології 14.10.89
27 Татарин Олексій 30.11.17 Інформаційні технології 10.07.84
28 Тушницький Орест 05.05.18 Секретар Медицина 31.05.77
29 Васюник Тарас 10.04.93
30 Зембович Ігор Виробництво дезінфекційних та мийних засобів 13.02.74
31 Манюх Микола Пристав 24.05.62
32 Голубець Орест 12.08.21 Мистецтвознавець 25.10.54