Запрошує вас взяти участь у прес-конференції з нагоди завершення першого етапу грантового проекту «МОЗАЇКА»

Ротарі Клуб “ЛЬВІВ” запрошує вас, 31 жовтня 2016 року,  взяти участь у прес-конференції з нагоди завершення першого етапу грантового проекту зі створення в місті Глиняни Золочівського району Львівської області багатоцільового навчально-виробничого комплексу трансформерного типу «МОЗАЇКА».

Виконавцем проекту є Глинянська міська рада. Співподавачем є благодійна організація «Фонд розвитку Глинян», одним з засновників якої є Ротарі Клуб «ЛЬВІВ».

Програма (31.10.2016) :

10.45 – 11.00      Збір біля «Порохової Вежі» (Львів , вул. Підвальна, 4);

11.00                   Від’їзд автобусами до м.Глиняни;

12.00                   Прибуття;

12.00 – 12.30      Реєстрація (вестибюль Глинянської ЗСШ);

12.30 – 12.45      Урочисте відкриття НВК «МОЗАЇКА»;

12.45 – 13.15      Ознайомлення з комплексом;

13.15 – 14.00      Прес-конференція;                                                 .

14.00 – 15.00      Спілкування за кавою;

15.00                   Від’їзд автобусами до Львова;

Передбачається присутність перших осіб Представництва Європейського Союзу в Україні, представників з Міністерства культури України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України,  очільників Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради, представників від асоціації міст України а також представників зацікавлених державних і недержавних структур Львівщини.