Визначні ротарійські події за період з 01.07.12 по 30.06.13 роки

У період 2012-2013р.р. – президент Ротарі Клубу «Львів» Демчина Богдан Григорович, доктор технічних наук, професор кафедри БКМ НУ “Львівська політехніка”, генеральний директор Фірми “Каменяр”.За цей час клубом були проведені наступні акції:30.05.12-01.06.12 – Передача влади у парк-готелі «Акварель» м.Жовква Львівської області.Foto_01 Присутніх – 44 чол., гостей 11 чол. (в т.ч. РК «Замость», РК «Ярослав», РК «Янов-Любельський»). Збір коштів на благодійні справи за рахунок організації лотереї та аукціону, а також спонсорські внески – склали 5375 грн.07.08.12-12.08.12 – Відбулась Міжнародна доброчинна акція ротарійців і художників «ТИСА-ТУР 2» – 11-й Пленер художників. Від РК «Львів» на цю акцію було делеговано українського художника Ігоря Стадницького. Акцію організував РК «Ужгород» (президент Ярослав Андрусяк).12.10.12-14.10.12 – Відбулася традиційна 13-а акція РК «Львів» «Осінь у Львові», яка проходила спільно з Семінаром Фундації Ротарі Інтернешл (РІ) для білоруської та української частини Дистрикту 2230.

13.10.12 – Відбулося святкове засідання акції «Осінь у Львові» у готелі “Супутник”, в якому прийняло участь 94 чол. Були гості з 5-ти львівських клубів, РК «Ужгород», РК з Симферополя, Хмельницького, Одеси, Івано-Франківська, Дніпропетровська, Харкова, Черкас (2 клуби), Києва (2 клуби), Полтави, Рівного, а також РК Словакії, Білорусії та Польщі (Карпач-Карконоші, Кракова, Варшави, Лодзя, Щеціна, Вольштина, Янове Любельського, Познані, Ярослава, Замості, Стальової Волі). Була присутня президент РІ Анна-Брітта Осебол (Норвегія). Зібрані благочинні кошти від РК «Львів» у розмірі 1800 грн. перераховано на міжнародну ротарійську програму POLIO.

15.11.12 – Проведено перший шаховий турнір «Сеанс одночасної гри з гросмейстером Олегом Романишиним» у готелі «Гетьман» (м.Львів). Були присутні 52 чол., з них 27 учасників від РК «Львів», РК «Княжий», РК «Львів-Замок», РК «Львів-центр» та РК «Львів-Леополіс». У турнірі приймала участь команда незрячих шахістів у кількості 6-ти чоловік, з них 2-і жінки, а також діти ротарійців та їх друзів. За результатами турніру з гросмейстером було зафіксовано дві нічиїх, а саме з Іваном Яцишиним, від команди незрячих та Олександром Масловським, від РК «Львів». Учасники турніру отримали іменні сертифікати за підписом президента клубу Богдана Демчини та гросмейстера Олега Романишина, а також цінні подарунки. Було зібрано благочинних внесків на суму 5167 грн., з яких 1275 грн. пішло на подарунки та сертифікати для учасників, а 3890 грн. на сиротинці у Лопатині та Сколе, якими опікується РК «Львів».

На спільному засіданні президентів усіх 6-ти клубів Львова, було прийнято рішення про щорічне проведення такого шахового турніру членами РК «Львів» та за участю усіх львівських клубів у фінансуванні організаційних витрат.27.10.12-28.10.12 – Виїзд до дружнього клубу РК Ярослав (Польща). Відвідання реабілітаційного центру для дорослих неповносправних, мерії міста, замку у Ланцуті та участь у дружній вечері.06.12.12 – Засідання клубу, на якому були організовані подарунки до свята Св.Миколая для двох сиротинців у с.м.т. Лопатин (керівник проекту Анатолій Гайда) та у м.Сколе (керівник проекту Андрій Петрух).20.12.12 – Святкування Дня Святого Миколая на засіданні клубу. Олег Гураль пригощає екологічними продуктами.

29.12.12 – Зустріч Нового року членами родин РК «Львів» у ресторані «Ципелін» (м.Львів), організатор Ігор Савчикевич (присутніх 43 чол.).

13.01.13 – Участь у святкуванні «Маланки», організованої РК «Львів Леополіс» (від РК «Львів» було присутніх 14 чол.).21.03.13 – Прийнято рішення про спільну участь у проекті РК «Львів-Ратуша» «Водопостачання школи у с.Верхня Рожанка Львівської області». Розмір внеску від РК «Львів» еквівалентний 1000 дол. США.(ФОТО-8). РК «Львів-Ратуша» прийняв аналогічне рішення про участь у проекті зі створення ЦТКМ (РК «Львів») у розмірі еквівалентному 1000 дол. США. За ці кошти член клубу Анатолій Гайда отримав ротарійську відзнаку ПОЛ ХАРІСА.

04.04.13 – Виступ на клубі номінантки конкурсу піаністів ім.Володимира Віардо у м.Запоріжжі – п.Олени Булатової, яка отримала приз від РК «Львів».05.04.13-07.04.13 – Участь у 10-ти річчі РК «Черкаси-Центр» і 15-ти річчі РК «Черкаси» (м.Черкаси), які були проспонсоровані РК «Львів» (М.Гаврилів, П.Кашкадамов, Ю.Басараб).18.04.13 – Презентація проекту “Центру трансплантації кісткового мозку” у м.Львові на медичному форумі у «Палаці Мистецтв», дозвіл на проектування якого отримано 05.11.12р. наказом Департаменту містобудування Львівської міської ради № А-351. Презентацію проводили ротарійці Богдан Демчина, Ігор Євстахевич та Василь Новак – директор інституту патології крові та трансфузійної медицини національної Академії медичних наук України”.

20.04.13 – РК Львів вступив у Асоціацію Ротарі клубів України. Відбулося вручення Хартії клубу Харків Мультінейшен (м.Харків), для якого РК «Львів» виступив спонсором (представник клубу – попередній губернатор Мирослав Гаврилів).25.04.13 – Спонсорська участь РК «Львів» у акції «Стоп-алкопоп», яка проводилась під патронатом мера м. Львова Андрія Садового.24.05.13 – Участь у конференції Дистрикту 2233 (м.Замость, Польща).08.06.13 – Участь у святкуванні 10-ти річчя Ротарі Клубу Львів-Ратуша.14.06.13-16.06.13 – Участь у щорічній акції «Спотканє на трасє» РК «Янова Любельського» (м. Янів Любельський, Польща).(ФОТО-10).22.06.13-26.06.13 – Участь у щорічній Конвенції РІ (м.Лісабон, Португалія) Мирослава ГавриліваЗа період з 01.07.12 по 30.06.13 в РК «Львів» було прийнято нового члена клубу: Івана Юринця.