V Зустріч з Духем Бєлюхем

Польські друзі з РК Хелм запрошують 15/11/08 року на зустріч з Духем Бєлюхем.

Дорогі друзі!

Для мене велика честь і приємність запросити всіх членів і приятелів Ротаріна “V Зустріч з Духом Бєлюхем” – вечірку, яка міцно увійшла до календаря Дистрикту.
15 листопада 2008 року крім головної розваги, якою буде зустріч з Духом Бєлюхем в Крейдяних Підземеллях, гості візьмуть участь в Четвертому Дистриктальному турнірі з настільного тенісу. Команди, що представлятимуть Ротарі Клуби з Дистрикту 2230, змагатимуться в індивідуальній та парній грі на Кубок Президента РК Хелм.

Програма “V Зустрічі з Духом Бєлюхем”
Хелм, 15 листопада 2008 року

з 10:00 до 15:00 – Четвертий Дистриктальний турнір з настільного тенісу;
з 16:00 до 18:00 – V Зустріч з Духом Бєлюхем в Крейдяних Підземеллях;
з 19:00 – Ротарійська вечеря з атракціями (в т.ч. благодійний аукціон).

Організаційні уваги:
Тенісний турнір відбудеться в спортзалі Загальноосвітнього ліцею за адресою: м.Хелм, вул.Чернецького, 8. Учасники повинні мати власний спортивний одяг та ракетки.
Ротарійська вечеря відбудеться в галереї “Ательє” за адресою: м.Хелм. вул.Львівська, 24. На всі запитання і сумніви дає відповіді оргкомітет на чолі з Президентом РК Хелм Яцеком Пшетоцьким. Тел.: +48 (500) 22-02-40.

Президент РК Хелм                                                         Jacek Przetocki – Яцек Пшетоцкі