В гості до друзів-ротарійців!

На запрошення Ротарі Клубу «Ярослав» 26 січня 2019 року члени РК «Львів» – Володимир Дуць, Юрій Циндра та Ігор Савчикевич, разом із своїми дружинами, відвідали місто Ярослав та прийняли участь в щорічному «благочинному балі», який вже традиційно відбувається в палацово-парковому комплексі в Ozansku, в 5 кілометрах від Ярослава.Як завжди, основною ідеєю проведення цього балу є зібрання коштів на благочинну діяльність, яку здійснює РК «Ярослав». Під час проведення балу було організовано і проведено «фантову» лотерею та аукціон цінних експонатів. Гостями цього балу були ротарійці з різних РК Польші – Кракова, Хелма, Янова Любельського та інших. Всього було близько 140 ротарійців та гостей. Бал відбувався в супроводі музичного ансамблю «Покоління».Члени РК «Львів» привітали учасників благочинного балу українською колядкою та вручили символічний подарунок від імені нашого клубу. Також Володимир Дуць «видав» з допомогою гітари цілу музичну програму та виконав українські і польські пісні. Учасники балу тривалими оплесками дякували йому за виступ.В додатку можна подивитися фото та відео з балу.

Ігор СавчикевичЮрій Циндра