Традиції необхідно підтримувати

Багато років РК «Львів» традиційно відвідує різні дитячі будинки та сиротинці, аби надати дітям хоч краплину тепла та уваги, особливо в різні святкові дні. Найбільше це на свято «Святого Миколая», коли діти в очікуванні радості і подарунків, адже вони вірять, що Святий Миколай не залишить їх без подарунків.

Цього року члени РК «Львів» знову традиційно відвідали Сколівську школу-інтернат (37 дітей сиріт) та Лопатинську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат, де 142 сиріт, напівсиріт і дітей з психічними розладами, яким передали від імені клубу предмети особистої гігієни та подарунки. Кожна дитинка персонально отримала з рук ротарійців зубну пасту та зубну щітку найбільш знаних світових виробників, дитяче мило та шампунь, олівці, ручки, фломайстери, блокноти та інше. Як це хвилююче відбувається, коли ротарійці бачать очі дитини-сироти, яка простягає рученята щоб отримати подарунок та дякує за нього. І як це зворушливо, коли бачиш цей дитячий погляд. Неможливо не запам`ятати це на все життя та як приємно в цей момент побачити очі ротарійців, особливо тих, які вперше приїздять до сиротинців.

Діти чекають цього свята, особливо якщо це «сироти» і вони дуже вдячні «цим дядькам», які незважаючи ні нащо, кожного року приїздять до них та ще й з подарунками, а особливо коли доручення Святого Миколая від щирого серця виконують знані в області люди (професори та доктори наук, заслужені працівники) і роблять ВОНИ це насправді не «йдучи в депутати» і нічого не вимагаючи в замін. Ротарійцям достатньо відчувати це тепло дитячих сердець та знати, що вони хоч трошки зігріли своєю увагою цих дітей. В цьому році РК «Львів» за свої кошти облаштував в Лопатинській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат теплицю, в якій діти вчаться працювати та вирощувати овочі і вже пообіцяли «передати клубу декілька мішків цибулі».

Отже традиційно близько 200 дітей з дитячих будинків на Львівщині у переддень свята Св.Миколая отримали подарунки і крихту нашого тепла від РК «Львів».

В нашій фотогалереї Ви можете переглянути фотозвіт про цю подію.

 

Члени РК «Львів»
Анатолій Гайда
Ігор Євстахевич
Ігор Савчикевич