Свято Миколая-2018 для дітей шкіл-інтернатів від РК “Львів”

Ротарі Клуб “Львів” підтримуючи свої щорічні традиції і з нагоди свята Святого Миколая направив своїх ротарійців до учнів Сколівського ЗЗСО №3 та Лопатинської школи-інтернату.В Сколівській школі-інтернаті навчається 49 дітей, батьки яких є малозабезпеченими або не працюють. Серед учнів -19 дітей- напівсироти та 6 – повні сироти. В Лопатинській школі-інтернаті навчається та проживає 89 учнів, серед, яких більшість сироти та напівсироти, а також діти з порушеннями функцій розвитку.Діти які навчаються в цих школах є добрими, щирими, відкритими. Тому, у цей святковий день – День Святого Миколая – вони всі отримали подарунки.За дорученням Ротарі Клубу “Львів” місію вручення смачних та солодких подарунків в Сколівській школі-інтернаті виконали Паст-президент Клубу Юрій Самура та Сержант Клубу Олексій Дегтяренко. В даному заході активну участь взяли представники ротаракт-клубу – Оксана Отовчиц і Вероніка Харченко.В Лопатинську школу-інтернат завітали два Паст–президенти: Анатолій Гайда та Ігор Савчикевич, які вручили закуплені клубом: водяну помпу, газонокосилку, крани і змішувачі для душових кімнат та вбиралень. Все це речі, які допоможуть покращити складне життя дітей в даній школі.Як і кожного року ротарійці з відкритим та щирим серцем виконали свої зобов`язання перед цими дітками, які нажаль багато в чому обділені та постійно потребують нашої допомоги.

Паст-президенти: Юрій Самура та Ігор Савчикевич