Свято хліба. Щоб успішно працювати потрібно вміти добре відпочивати!

Ротарійці – члени Ротарі Клубу « Львів « організували недільний виїзд у с. Шегині Львівської області з метою відвідання закладу, який належить члену клубу Олегу Гуралю та пройшли повний навчальний курс по випічці «Екологічно чистого хліба». До недільної поїздки долучилися члени клубу та їх друзі в кількості 16 дорослих та 11 дітей і внуків. Олег Гураль організував у своєму закладі , розташованому біля прикордонного переходу в селі Шегині Мостиського району -навчальний центр , де щоденно проводить майстер клас по випічці хлібу . Цей заклад кожний день відвідують учні шкіл Львівської області, де Олег і його працівники навчають дітей випікати хліб власними руками. Надзвичайно добре продумана і організована вся процедура по випіканню хліба, яка проходить в цікавій, ігровій формі, де багато розповідається про хліб та  його властивості. Діти та дорослі власноручно все підготовлюють та випікають смачний та корисний ХЛІБ та поповнюють свої знання. Процедура підготовки та випікання хліба займає практично цілий день. В перервах Олег пригощає всіх відвідувачів смачними стравами власного приготування, такими  як –куліш, печена картопля з салом, канапки, різні соління \ для дорослих може бути чиста, домашня самогонка\. Всі учасники даної навчальної акції отримують спеціальний одяг \ фартухи, головні убори \. Хліб випікається в старій кам,яній печі і в процесі випічки приймає участь « добрий дух». Кожний учасник отримує свій хліб і везе його додому, як хороший спогад про добре проведений час та отримані цікаві знання.

Організатори поїздки

Юрій Циндра та Ігор Савчикевич