Сьоме “Свято шахів у Львові!”

29 листопада відбувся 7-й благочинний сеанс одночасної гри з міжнародними гросмейстерами Василем Іванчуком та Олегом Романишиним.
Ротарі Клуб «Львів» традиційно провів у місті Львові вже сьомий благочинний сеанс одночасної гри в шахи з міжнародними гроссмейстерами. Цього року участь в ньому прийняли два видатні львівські шахісти – міжнародні гросмейстери Василь Іванчук та Олег Романишин. Як завжди з міжнародними гросмейстерами, змагалося шість представників команди незрячих та один незрячий студент медичного інституту, члени Ротарі Клубу «Львів», інших Ротарі клубів Львова, футбольного клубу «Волинь» і всі бажаючі, які могли не тільки позмагатися в шахи із визначними міжнародними гросмейстерами, а й вкласти свої кошти в благочинність. Місцем проведення цьогорічного сеансу було приміщення ресторану «Старий рояль» за адресою місто Львів вулиця Ставропігійська, 3Учасниками сеансу були 5 дітей та 24 дорослих, які склали гостру конкуренцію двом міжнародним гросмейстерам. Гостей та учасників сеансу привітали «шахові король та королева» (діти Юрій Говоруха та Софійка Циндра). Також до нас завітало багато гостей. Це ректор академії мистецтв – Володимир Одрихівський (РК «Львів Леополіс»), ректор Львівського інституту фізкультури – Євген Приступа, міжнародний гросмейстер з Ісландії Петурсон Маргеір – учасник третього «Свята шахів», ректор медичного інституту – Юрій Кривко, головний тренер ФК Волинь – Андрій Тлумак, міжнародний арбітр ФІДЕ – Олександр Прохоров та інші. ФК Волинь надав приз (футбольний м`яч з підписами гравців клубу) для нагородження кращого учасника серед дітей, а постійний учасник шести попередніх сеансів – тренер ФК Волинь Андрій Сапуга надав футболку від клубу, яка була розіграна на аукціоні та допомогла поповнити благочинні внески на 2800 гривень. Сім`я Юрія Циндри також приготували цікаві заохочувальні призи для дітей. Музичний супровід даного заходу організувала сім`я Дуців, які запросили молоду співачку Мар`яну.Крім основної мети даного сеансу, популяризації шахів в місті Львові, було залучення коштів на благочинну діяльность. За час проведення сеансу одночасної гри було зібрано благочинних внесків на понад 32000 гривень, які будуть спрямовані на фінансування програм по допомозі дитячим школам-інтернатам в селі Лопатин Радехівського району та місті Сколе.Дякуємо всім, хто прийняв участь в проведенні даного сеансу одночасної гри та надав свої кошти для допомоги дітям-сиротам. Особлива подяка членам Ротарі Клубу «Львів», які не тільки приймали участь безпосередньо в грі, але й зробили свій фінансовий внесок. Це – Роман Стецьків, Ігор Євстахевич, Юрій Циндра, Володимир Дуць, Олег Гураль, Ігор Савчикевич, Мирослав Гаврилів, Андрій Гудзоватий, Орест Тушницький, Богдан Демчина, Генадій Кройчик, Ігор Павлиш.Основний «тягар» по організації та проведенню сеансу вже традиційно взяли на себе члени оргкомітету – Богдан Демчина, Юрій Циндра, Володимир Дуць та Ігор Савчикевич.Проведення 7-го благочинного сеансу одночасної гри з міжнародними гросмейстерами було висвітлено багатьма засобами масової інформації, що були присутні на даному заході, а саме: Галінфо, UA Львів, ZIK, НТА, ЛДУФК, газета «Високий замок».
Голова оргкомітету – Богдан Демчина
Матеріал та фото підготували: Ігор Савчикевич та Юрій Циндра