Розпочався конкурс на кращий клубний сайт в інтернеті

Посилаючись на Комюніке Губернатора Дистрикту із задоволенням оголошую початок конкурсу на Кращий Клубний Сайт в каденції 2008/2009.    Важливою інформацією є те, що цього року запроваджується нова, покращена формула оцінки вигляду і вмісту клубних сайтів. Інновацією в новій формулі оцінки є то, що оцінювачами будуть не як в попередніх роках члени спеціально покликаної до того Комісії, а СІСО клубів нашого дистрикту. Вони ж бо є відповідальні або наглядають, а принаймні повинні забезпечувати якість сайтів свого клубу.

Ми маємо надію, що залучення клубів (СІСО) до взаємної оцінки сторінок www спонукатиме всіх до дій у напрямкуі, щоб їхній сайт виявився найкращим! Голосування відбудеться в подібній системі як у відомому нам конкурсі Євробачення – отже буде мала форма плебісциту.

Щоб дати клубам час на покращання (актуалізацію) своїх сторінок, а особливо час на створення нових сайтів в тих клубах, які своїх сайтів ще не мають, актуальний список клубів з адресами їх сайтів, а також Таблицю До Голосування буде надіслано пізніше. Потім я попрошу про надіслання вищезгаданої Таблиці з вказаними Вами оцінками до мене як Голови Дистриктального Комітету Паблік Рілейшнз до дня 1 травня 2009 року. Результати конкурсу будуть оприлюднені на Конференції Дистрикту 16 травня 2009 року у Вроцлаві.

Я бажаю всім Колегам креативності, а також багато добрих вражень під час роботи над власними, а також при оцінці сайтів інших клубів нашого дистрикту.

Вітаю Вас дуже сердечно
Єва Квятковска
Дистриктальний Комітет
Паблік Рілейшнз 2008/2009