Ротарі Клуб «Львів» разом з Ротарі Клубом «Краків» організували благодійну акцію по реабілітації та відпочинку дітей, чиї батьки загинули на війні в зоні АТО.

Прес – реліз
Проект Ротарі клубу “Львів”
допомоги дітям, чиї батьки загинули на війні в зоні АТО

В нашій країні йде війна. На сьогоднішній день її називають «велика»-«мала», але, на жаль, кожен день гинуть наші захисники і багато дітей стають сиротами. Ці дітки потребують великої допомоги у своєму складному житті.
Ротарі Клуб «Львів» разом з Ротарі Клубом «Краків» організували благодійну акцію по реабілітації та відпочинку дітей, чиї батьки загинули на війні в зоні АТО. З 25 серпня по 04 вересня 2017 року група дітей в складі 30 хлопчиків та дівчат, віком 8-13 років, перебуватимуть в Польщі, де ознайомляться з життям та культурою наших сусідів, відвідають музеї та пам`ятки архітектури м.Кракова і околиць, а також весело проведуть час на березі Балтійського моря в місті Lukecin.
25.08.2017 о 9:00 група дітей буде відправлена автобусом з Львівського залізничного вокзалу. В Польщі діти будуть проживати в сім’ях ротарійців Кракова та Ярослава, а також на базі відпочинку Краківської гірничої академії на Балтійському морі.
На період всієї поїздки діти будуть забезпечені всіма необхідними медикаментами, канцелярським приладдями, водою, печивом, засобами особистої гігієни, плащами від дощу.
В поїздці дітей буде супроводжувати група з п’яти осіб в складі представника Ротарі Клубу «Львів», отця-капелана церкви «Петра і Павла», лікаря-педіатра, лікаря-психолога та волонтера благодійного центру при церкві «Петра і Павла».
Польською стороною організовано харчування та проживання дітей на весь час перебування дітей на території Польщі, різні розважальні акції та атракціони, а також подарунки для дітей.
З Української сторони фінансову допомогу надали фірми ротарійців, такі як ТОВ «3і» Ігора Павлиша, Благодійний фонд імені Петра Гудзоватого, ТОВ «Хліб Трейд» та ТОВ «Легіон Трейд» Андрія Гудзоватого, ТОВ «Пресмаксимум» Юрія Циндри, ПАТ «Кредобанк». З польської сторони всі фінансові питання вирішив Ротарі Клуб «Краків» та Ротарі Клуб “Ярослав”.
Велика подяка ротарійцям Польщі за їх сердечне ставлення до проблем, які виникли в Україні в зв’язку з війною. Ця акція – це той мінімум, який повинні здійснювати і держава, і громадські організації по відношенню до дітей, чиї батьки загинули або були поранені на війні на сході України.

Президент 2017-2017                                                                                                                  Юрій Мельник
РК „Львів”

Контакти:
Координатор поїздки   Ігор Савчикевич
тел. (067) 673-44-41

 

43575