Осінь у Львові 2018

РК “Львів” 09-11 листопада 2018 року провів щорічну зустріч ротарійців „Осінь у Львові”. Традиційний ротарійський захід відбувся під гаслом „Львів – мистецький”. За ініціативи члена РК „Львів” Володимира Дуця, цьогорічна традиційна зустріч ротарійців у Львові була надзвичайно насичена прекрасними мистецькими заходами. В п`ятницю 09 листапада гості нашого клубу мали можливість відвідати Львівський національний оперний театр та побачити оперу «Наталка-Полтавка». Суботній день для наших гостей розпочався із автобусної екскурсії по нашому прекрасному місту, яка дала можливість побачити його з іншого цікавого ракурсу. О 14 годині було організовано екскурсію по палацу Потоцького, де гості змогли почути історію його будівництва та побачити мистецькі експозиції, які розміщені в його залах. В одному із залів було представлено дуже цікаві фото-світлини, які створила Тетяна Ерхарт, колишній член нашого клубу.Після екскурсії в дзеркальному залі палацу пройшов концерт камерного оркестру Львівської Національної Опери під керівництвом диригента Ірини Стасищин (була диригентом в п`ятницю на виставі «Наталка-Полтавка), на якому прекрасним співом нас порадували солісти Петро Радейко та Іванна Комаревич, спів яких багато разів закінчувався вигуками «Браво». Ведучою концерту була Надія Труш, яка дуже вдало представляла твори, що звучали в залі.Ввечері для всіх бажаючих було організовано урочисту «забаву» в приміщенні коледжу ресторанного бізнесу, під час якого нас смачно почастували. Володя Дуць організував ще один «естрадний концерт», під час якого всі гості танцювали та насолоджувалися гарною музикою та співом (солістка Ірина Дуць).В гостях у львів’ян були ротарійці з польських ротарі клубів з Янува Любельського та Ярослава, а також друзі з клубів «Леополіс» та «Ізмаїл», які висловили організаторам велику подяку за надзвичайну цьогорічну «Осінь у Львові».Хочеться висловити велику подяку Володимиру Дуцю за прекрасну ідею цьогорічної «Осені у Львові» – «Львів мистецький». А також відмітити всіх, хто прийняв активну участь в організації та проведенні нашої щорічної акції «Осінь у Львові». Це Роман Стецьків, Генадій Кройчик, Богдан Демчина та інші. Фотозвіт про цю подію, як завжди дивіться у нашій фотогалереї.

Ігор Савчикевич