Новий Ротарі Клуб – РК Трускавець

З величезною приємністю інформуємо Вас про реєстрацію нового Ротарі Клубу – РК Трускавець, який утворився при прямому сприянні РК Львів.

Вітаємо Президента Сергія Розору і всіх нових Ротарійців і щиро бажаю їм успіхів на ниві Ротарійського служіння, а також приємності спілкування в великій Ротарійській родині.
Чартер РК Трускавець призначено на 8 листопада 2008 року. Програму заходів на честь святкування чартеру ви можете побачити тут.
Це 42 український клуб Дистрикту 2230.

8 листопада в м. Трускавці відбулась урочиста церемонія вручення Хартії РК Трускавець. Поповнення сім’ї Ротарі новим Клубом завжди приємна подія. Але подвійно приємно від того, що нові Клуби з’являються в умовах, коли українські та білоруські Клуби прагнуть досягти кількості в 1100 Ротарійців, необхідної для створення власного Дистрикту. У цьому розумінні новоспечений РК Трускавець своєю появою вже увійшов до історії створення нашого Дистрикту, ставши 42-м українським Ротарі Клубом і наблизивши нас до заповітної мети на 25 осіб. І запросив друзів-Ротарійців з України розділити радість отримання офіційного документа про реєстрацію в Ротарі Інтернешнл.

Друзі-Ротарійці відгукнулися із задоволення. Поздоровити РК Трускавець приїхали Ротарійці зі Львова, Києва, Рівного, Ужгорода, Черкас. Поздоровити від польської частини Дистрикту приїхали Ротарійці з РК Вроцлав.

Власне врученню Хартії передували спогади Асистента Губернатора Ярослава Музичка і Паст-губернатора Павла Кашкадамова про те, як створювалась ініціативна група в Трускавці. Після цього Губернатор Дистрикту Тадеуш Плузіньські урочисто вручив Президенту РК Трускавець Сергію Розорі Хартію РІ, а Ротарійці РК Львів, Клубу-спонсора, під оплески гостей надягнули значки новоспеченим Ротарійцям.

Необхідно зазначити, добрі справи в місті РК Трускавець почав робити, не чекаючи Хартії. Наприклад, допоміг дитячому будинку, перетворивши антисанітарний клозет на сучасну туалетну кімнату з душовою кабіною.

А ще, спираючись на великий досвід у питаннях здорового способу життя, – місто-курорт все ж таки! – РК Трускавець звернувся до Ротарійців України з цікавою пропозицією. Ротарійці Трускавця палають бажанням створити неформальне об’єднання прихильників здорового способу життя. У планах діяльності цього об’єднання – проведення семінарів, зустрічей, лекцій і публікацій. Прихильники здорового способу життя, об’єднуйтесь!

Кожний, хто в ці дні прибував до Трускавця автомобільною трасою, не міг не помітити білборд з анонсом про створення в місті Ротарі Клубу. Впевнений, що на Ротарі Клуб, який так починає в місті свою діяльність, чекає велике майбутнє.
Фотозвіт чартеру РК Трускавець знаходиться тут.

Микола Стеблянко,
РК Сімферополь