Кандидат на посаду Губернатора Д2232 в 2023-2024 році

Згідно рішення Номінаційного Комітету по виборах кандидата на посаду Губернатора Дистрикту 2232 в каденції 2023-2024 року обрано кандидатом на посаду Губернатора Мирона Угрина, члена РК Львів

У зв`язку з цим подаємо його ротарійську біографію.

Угрин Мирон Миронович народився 12 лютого 1956 року у місті Львові.Є чартерним членом Ротарі Клубу Львів, Паст-Президентом Ротарі Клубу Львів у 1996-97 роках. За його участі була реалізована перша програма вакцинації від поліомієліту в Західній Україні та започаткована міжнародна ротарійська програма “Коронари” для хворих на ішемічну хворобу серця, яка сприяла створенню 2-го кардіохірургічного відділення у Львівській обласній клінічній лікарні, а також були створені Ротарі Клуби в Івано-Франківську та Тернополі. Брав активну участь у поширенні руху Ротарі в Україні у співпраці з французькими ротарійцями Д1680. Учасник Конгресу РІ 1997 року в Глазго. У 2001-2002 роках виконував обов’язки секретаря новоутвореного Д2230 (Білорусь, Польща, Україна) в частині України. У Ротарі Клубі Львів є Головою комісії професійного служіння, впроваджує високі етичні стандарти ротарійського служіння у життя не тільки в Ротарі, але й в Україні загалом. Меценат, член Товариства Пола Гарріса, ПГФ+1. Брав діяльну участь в ротарійських програмах.У своїй ротарійській діяльності Мирон Угрин керується базовими постулатами, вважаючи, що фаховість, знання та високі етичні стандарти є основою для ротарійського служіння людям. На його думку, саме об’єднання на основі таких принципів є запорукою зростання членства в Ротарі Клубах та поширення руху Ротарі в Україні та Білорусі. Такі підходи гуртуватимуть ротарійців Клубів Д2232. У сучасних реаліях тема миру для громадян України та Білорусі є надважливою, тому на думку Мирона Угрина, ротарійське служіння з метою забезпечення миру має стати пріоритетним для Ротарі Клубів Д2232. До прикладу, ротарієць Мирон Угрин став ініціатором і засновником Благодійного фонду «Санація» з організації стоматологічної допомоги на всіх полігонах, організатором стоматологічної допомоги в зоні АТО, проектів «Тризуб Дентал» та «Слон». Турбуючись про моральний стан наших захисників, побудував церкву св. Анни в містечку Карлівка Донецької області, що стала духовним прихистком для них. У 2014 році відправив воїнам бойову розвідувально-дозорну машину БРДМ.Мирон Миронович завершує свою професійну діяльність як хірург, а з 2023 року готовий присвятити себе ротарійському служінню в Україні та Білорусі.У професійній діяльності Мирон Угрин є визнаним фахівцем, заслуженим лікарем України, практикуючим стоматологом-імплантологом. Лікар стоматолог-ортопед і хірург вищої категорії. Засновник та керівник Центру стоматологічної імплантації та протезування ТзОВ «ММ». Засновник видавництва «ГалДент», головний редактор п’яти стоматологічних журналів.Одружений, має двох дочок та п’ять онуків. Захоплюється подорожами, народними танцями та колекціонуванням художніх творів.