ІІІ Акція з прибирання й впорядкування території Поморянського замку.

16 квітня у День навколишнього середовища та 90-ту річницю від дня народження справжнього Героя України, директора Львівської галереї мистецтв, охоронця українських музеїв та замків Бориса Григоровича Возницького відбулася ІІІ Акція з прибирання й впорядкування території Поморянського замку.ІІІ Акція була масштабнішою за дві попередні як за кількістю волонтерів, так і за обсягом виконаних робіт. Майже 100 учасників зі Львова, Зборова, Тернополя, Івано-Франківська, Києва, інших міст України та місцеві мешканці розчистили парк довкола замку площею 6,5 га, наповнивши побутовим сміттям два вантажні автомобілі ГАЗ-52 та два вози і трактор із причепом зрізаним сухостоєм. За допомогою автовишки були спиляні дерева на даху двох корпусів замку (сх. і пд.) зі сторони парку, що своєю кореневою системою руйнували міцність замкових стін.У рамках Акції відбувся творчий пленер студентів 3, 4, 5 і 6 курсів Львівського державного коледжу декоративного і ужиткового мистецтва ім. І. Труша. За підсумками пленеру буде організована виставка та благодійний аукціон.Ротарі Клуб “Львів” фінансово допоміг організаторам Акції орендувати комфортабельний автобус для перевезення волонтерів зі Львова в смт. Поморяни й назад. Із впевненістю можемо сказати, що плідна співпраця між Ротарі Клубом “Львів” та спільнотою “Я – Поморянський замок” сприятиме відновленню колишньої королівської резиденції.