ІІ Акція з прибирання й впорядкування території Поморянського замку.

19.09.2015 року відбулася ІІ Акція з прибирання й впорядкування території Поморянського замку​ – пам’ятки архітектури національного значення​.

80 волонтерів з різних міст України ​протягом 7 год​ин розчищали територію замку від побутового сміття, наповнивши 67 шт. пакетів для сміття об’ємом 120 л. і 30 шт. пакетів для сміття об’ємом 90 л., косили траву й викорчували кущі та дерева на площі близько 4000 м.кв.

​​Ротарі Клуб “Львів” активно підтримав як І Акцію (23.05.2015), профінансувавши заправку автомобілів учасників прибирання, так і ІІ Акцію, профінансувавши заправку автовишки й роботу її працівників. За допомогою автовишки були зрізані дерева на даху двох корпусів замку (східному і південному), а також на даху костелу Св.Трійці (пам’ятка архітектури національного значення), що межу​є​ із замковою територією.

​Ротарі Клуб “Львів” ​зацікавлений у подальшій співпраці, адже організатори Акцій ставлять собі за ціль консервацію та майбутню реконструкцію колишньої королівської резиденції.