Діти бійців АТО повернулися з відпочинку у Польщі

Ротарі Клуб «Львів» разом з Ротарі Клубом «Краків» організували благодійну акцію по реабілітації та відпочинку дітей, чиї батьки загинули в зоні АТО. З 25 серпня по 4 вересня група дітей в складі 30 хлопчиків та дівчат, віком 8-13 років, перебували в Польщі, де ознайомлювались з життям та культурою сусідів, відвідували музеї та пам`ятки архітектури міста Кракова і околиць, а також весело провели час на березі Балтійського моря в місті Lukecin.

Rotary Club “Lviv” together with Rotary Club “Krakow” organized a charity event for the rehabilitation and rest of children whose parents died in the ATO zone. From August 25 to September 4, a group of 30 boys and girls aged 8-13 years were in Poland, where they learned about the culture and life of their neighbors, visited the museums and monuments of architecture in the city of Krakow and the surrounding area and enjoyed the time on the shores of the Baltic Sea in Lukecin.