Чергове засідання РК “Львів” та хор “Радуниця”

27 лютого 2020 року на чергове засідання Ротарі клубу “Львів” завітав дитячий хор “Радуниця”, під керівництвом Наталії Манько. Учасники хору привітали наш клуб та заспівали прекрасні українські щедрівки. Ротарі Клуб “Львів” щороку надає певну фінансову допомогу хору “Радуниця” для розвитку та участі в різних конкурсах, в тому числі і міжнародних.На засіданні членами клубу було зібрано понад дванадцять тисяч гривень, які були передані керівнику хору Наталії Манько!!! Також на засіданні член клубу Мирон Угрин представив макет невеликої Церкви, яку побудували волонтери-стоматологи на сході України для бійців, щоб ті могли помолитися Богу та відпочити і почитати книжки в суміжних приміщеннях.На засіданні також обговорили подальше проведення щорічного сеансу гри у шахи, який проводить клуб, на якому був присутній учасник всіх восьми сеансів – міжнародний гросмейстер Олег Романишин.Також обговорили ще ряд питань подальшого життя клубу. І як завжди засідання закінчилося “інтеграційною частиною”, на якій в дружній атмосфері вітали гостей та уродинників!!!
Матеріал підготували:Ігор СавчикевичЮрій Циндра