Cемінар “Міжнародні комітети (ICC) в Ротарі”

Шановні колеги – ротарійці, Президенти Ротарі Клубів Білорусі та України, Голови та члени Міжнародних комітетів (ICC)!  Щиро запрошуємо Вас до участі у роботі семінару Дистрикту D2230, присвяченого діяльності Міжнародних Комітетів (Inter-Country Committees, ІСС), який відбудеться в Києві у суботу 15 листопада 2008 року.

Роль ІСС полягає у підтримці контактів міжнародних клубів, пошуку закордонних партнерів (взаємодії клубів), а також у організації спільних ініціатив на позаклубному, державному і міжнародному рівнях.

У нашому дистрикті лише декілька комітетів безумовно відповідають формальним критеріям функціонування міжнародних комітетів, виписаних у інструкціях “Ротарі Інтернешнл”. Нам би хотілось змінити цю ситуацію, розвинувши комітети, які з нашого боку мають лише координатора, відновивши комітети, які існують лише на папері, а також ініціючи створення нових комітетів. Впевнений, що не треба нікого переконувати у тому, наскільки значну роль у нашій Ротарійській роботі відіграють контакти між клубами різних країн.

Організаторами семінару є Національні Координатори ІСС: у Польщі – Анджей Людек, в Білорусі та Україні – Андрій Баганич. Організатори семінару ставлять перед собою такі цілі:

  • аналіз досвіду існуючих комітетів ІСС, як приклад для нових комітетів;
  • інструктаж на тему принципів функціонування ІСС;
  • перегляд існуючих міжнародних контактів клубів нашого Дистрикту;
  • представлення результатів дослідження міжнародних контактів клубів Ротарі;
  • обговорення принципів встановлення і розвитку контактів між клубами різних країн;
  • дискусія на тему створення нових комітетів, призначення їх керівників і утворення ініціативних груп.

 

З ротарійським привітом,
Анджей Людек, ПДГ
Андрій Баганич, ПДГ