Виїзне засідання РК “Львів” на запрошення «Фонду розвитку Глинян»

17 липня 2023 року, на запрошення «Фонду розвитку Глинян», одним з співзасновників якого є і наш Ротарі Клуб «Львів», пройшло перше виїзне клубне засідання. Серед присутніх, окрім 10 наших одноклубників, були представники ще 2-х організацій, духовенство Глинян, міський голова (керівник ТГ), директор та педколектив школи, керівники структурних підрозділів ТГ, адміністрація та наукові співробітники музею, гості з Самбірщини (на запрошення Михайла Яворського), активні Глинянці. «Фонд розвитку Глинян» представив присутнім черговий грантовий проєкт від Українського культурного фонду, кошторисною вартістю майже 1 000 000 гривень, – “Скарби Глинян”, на який отримав від останнього 85% фінансування. Проект покликаний залучити креативним способом (через серію квестів) до цього “королівського містечка” додаткових відвідувачів, зробити Глиняни більш впізнаваними і розширити його інформаційний вплив та простір, навчити місцеву громаду самозабезпеченню своїх потреб. Оскільки Ротарі Клуб «Львів» з 2011 року підтримує діяльність Фонду, а через нього і розвиток Глинянської громади, впевнений, що і цей проєкт, координатором якого є наш одноклубник Юрій Мельник, завершиться успішно, вчасно і на найвищому рівні. Ротарі Клуб “Львів” запрошує ротарійців з інших клубів до творчої співпраці у справі “служіння понад власне я” з метою ТВОРИТИ СВІТ КРАЩИМ!