Життя ставить перед нами нові завдання.

За допомогою програми ZOOM, 18 лютого 2021 року відбулося спільне засідання Ротарі клубів “Львів” та РК “Янів Любельський”, на якому в дружній атмосфері обговорили питання діяльності наших клубів, майбутніх зустрічей, спільних ротарійських акцій та поглиблення дружніх стосунків.

На засіданні Президент Ротарі клубу “Янів Любельський” розповів про те, над чим зараз працює їхній клуб, а секретар РК «Львів» – Геннадій Кройчик доповів про плани нашого клубу.Зокрема про два нові невеликі проекти, які Клуб почав реалізовувати. Це участь в створенні мистецької школи для дітей “аутистів” та проведенні робіт по реставрації старовинної криниці в містечку Глиняни. Олег Гураль та Богдан Демчина представили проект криниці з реалізації, для якого вже підготовлена проектна пропозиція.

Для організації мистецької школи для дітей “аутистів” клубом вже надана допомога у виділенні меблі (столів, крісел та шаф). Клуб виділив кошти, а фірма Президента клубу Андрія Гудзоватого надали ці меблі.На спільному засіданні члени двох клубів висловилися за підготовку спільних зустрічей та щорічних акцій обох клубів, як – “зустріч на трасі” та “Осінь у Львові”. Також всі Ротарійці висловилися (в разі закінчення карантинних обмежень) за проведення зустрічі на кордоні – під назвою “смаження свинки”, на якій зможуть прийняти участь Ротарійці клубів зі Львова, України та Польщі.

Матеріал підготували:Ігор СавчикевичГеннадій КройчикЮрій Циндрата програма ZOOM