Діти поїхали на відпочинок у Польщу.

Близько 30 дітей, віком від 8 до 12 років, батьки яких загинули в зоні АТО та під час воєнної агресії рф на територію України поїхали на відпочинок у Польщу. Поїздка відбудеться упродовж 15 – 29 серпня до міста Закопане за підтримки громадської організації «Ротарі Інтернешнл», яка вже всьоме організовує дозвілля для дітей. Усі витрати за відпочинок беруть на себе Ротарійські клуби Польщі, Німеччини, Швейцарії. “Програма почала діяти з 2014 року. За цей час вдалось охопити понад 200 дітей зі всіх куточків України. Ми чудово розуміємо наскільки дітям важливо відпочити та відволіктись від усіх негараздів, які приносить зі собою війна, тому дбаємо за їхнє дозвілля. Завдяки нашим партнерам у нас є така змога”, – президент Ротарі клуб Львів Олексій Дегтяренко.