Цікаві спікери – цікаве засідання…

25.08.2022 року відбулося чергове засідання Ротарі Клуб Львів, на якому виступили запрошені спікери: Губар Олександр – лікар-психіатр, завідувач відділення “кризових станів лікувально-реабілітаційне”, учасник АТО. З 24.03.2022 року по даний час військовослужбовець, начальник медичного 2 батальйону 24 бригади. Галамай Ірина, лікар – психіатр, в.о. медичного директора КНП ЛОР “Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня”, співзасновник клініки “Sanolife”. Гості розповіли про виклики, які постали перед лікарями-психіатрами після вторгнення рф в Україну, методику ізраїльських та американських фахівців по роботі з військовослужбовцями та членами їх сімей, пропедевтику психіатрії.

Також на засідання завітав член Ротарі Клубу Полтава Олександр Берзін, який розповів про діяльність групи “Літаючих ротарійців” та передачу ними ДСНСУ сучасних дронів для проведення розміновування території України. Даний проект став можливим за безпосередньої участі та керівництва Члена нашого клубу та Голови товариства літаючих ротарійців Ігора Зембовича.