Підсумкове засідання Ротарі клубу “Львів” на прикінці 2020 року!!!

17 грудня 2020 року відбулося засідання Ротарі клубу “Львів”, присвячене 85 річниці створення першого Ротарі клубу у Львові, а також було розглянуто ряд важливих питань, що стосувалися діяльності клубу за 2020 рік та перспективи клубної діяльності у 2021 році.В засіданні прийняли участь Губернатор українського дистрикту Віра Сиряміна, президенти  Ротарі клубів Львова Борис Боднар, Олексій Гусєв та президент Ротаракту Львів-International Оксана Отовчиць.Паст губернатор Павло Кашкадамов виступив з доповіддю про створення ПЕРШОГО Ротарі клубу у ЛЬВОВІ – 85 річниця якого відмічається 20 грудня.На засіданні також підбито підсумки благодійної допомоги, яку клуб надав Лопатинській школі- інтернату.Президент клубу Андрій Гудзоватий вручив грамоти Анатолію Гайді та Ігору Савчикевичу за проведену ними роботу. На засіданні було прийнято в члени клубу Ігора Зембовича, якому було вручено клубний знак.Також на засіданні виступила губернатор українського дистрикту Віра Сиряміна, яка проінформувала Ротарійців про перспективу участі клубів Львова в проекті розвитку курорту “Славськ”.З короткими інформаціями виступили гості, які розповіли про діяльність своїх клубів.В цей день на засіданні вітали з 75-літнім Ювілеєм Володимира Здинянчина, Днем народження Романа Стецьківа і співали їм “Многоя літа”…Як завжди засідання закінчилося урочистою інтеграційною частиною на якій Ротарійці мали можливість привітати один одного з прийдешніми Різдвяними святами та Новим Роком!!!

Матеріал підготували:Ігор СавчикевичЮрій Циндра